פשוט זה לא סתם.

המילה עיצוב אומרת כל כך הרבה שלפעמים נראה שהיא לא אומרת שום דבר

תיק עבודות

תיק עבודות שלנו

בניית אתרים

פשוט בונים אתרים

אפיון אתר

אפיון האתר הוא השלב הראשוני והכרחי בעת הקמת אתר חדש. בשלב זה מגדירים את מטרות העסק ברשת ואת קהל היעד הפוטנציאלי, ובהתאם לזה מוצאים את הפתרון המתאים ביותר. וכן יוצרים את התרשים של האתר עתידי.

עיצוב אתר

עיצוב אתר הוא לב ליבו של האתר העכשוי. הוא צריך להיות אסתטי ונוח מבחינת המשתמש (ממשק משתמש). יש כמה אפשרויות: יצירת העיצוב בהתאמה אישית עפ"י רצונכם (דרך זו דורשת זמן רב יותר ומייקרת את התהליך) או בחירת עיצוב מתוך מגוון רחב של שבלונות מוכנות (מהיר וזול יותר אך פחות גמיש).

בניית אתר

בשלב האחרון מתבצע חיבור בין עיצוב ותוכן. אנו משתמשים במערכת ניהול אתר ג'ומלה (joomla 3). כמו כן מתקבלות החלטות הקשורות באחסון האתר.

תיק עבודות

מי אני

עושה מה שאני אוהב, אוהב מה שאני עושה
שמי דימה ברוסילובסקי. אני עובד בתחום בניית אתרים כבר עשר שנים כמתכנת ומנהל פרויקטים. השתתפתי בפרויקטים גדולים, בינוניים וקטנים. בשש השנים האחרונות עוסק גם בקידום אתרים בגוגל וגם ביאנדקס (מנוע חיפוש). בנייה וקידום אתרים הם תחומים מאוד דינמיים, כלומר הטכנולוגיות המודרניות מתפתחות במהירות. לכן אני משקיע זמן רב בהכשרה מקצועית, על מנת להישאר מעודכן תמיד.

אשמח לענות על כל שאלה, וכמובן מצפה לשיתוף פעולה מוצלח.


האני מאמין שלי

 •  

  אחריות

  עובד באופן אחראי ורציני

 •  
  Sample image

  חדשנות

  טכנולוגיה ועיצוב «up to date»

 •  
  Sample image

  יצירתיות

  יחס אישי לכל לקוח ולקוח

לקוחות מרוצים

לקוח מרוצה נהפך לפירסום
Goles, Vladimir Yashin

אנו עובדים עם דימה כבר כמה שנים. הוא בנה עבורנו מספר אתרים (מוסך, ייצור קולטי שמש ועוד). הוא גם מקדם ומתחזק את האתרים שבנה. אנו מרוצים מאוד משיתוף הפעולה שלנו. גישתו של דימה היא תמיד קונסטרוקטיבית, תמציתית, ומקצועית

וולדימיר ישין, גולס (goles.by, eurodiesel.by, solarcollector.by, autoexpertisa.by)
Assas Travel, Galina

דימה בנה עבורנו שני אתרים לאגפים שונים של העסק. בהתחלה הזמנו אתר אחד, ומאחר ונשארנו מרוצים גם מהביצוע וגם מהשירות שקיבלנו, החלטנו להמשיך בשיתוף הפעולה. תוך כדי העבודה ביקשנו לבצע שינויים ולהוסיף דברים. כל בקשותינו נענו במהירות ובאדיבות רבה.

גליה, אסס טרבל (assas.by, assas.ru)

צור קשר

לשאלות והזמנות אנא מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם.

דרכים נוספות ליצירת קשר:

 • Please use a REAL email address so that we can get back to you.